']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Dom Gościnny Mila

Trzęsacz, willa

Dom Gościnny Mila położony jest w Trzęsaczu – spokojnej, uroczej, turystycznej miejscowości z zabytkowymi ruinami kościoła, stadniną koni i najpiękniejsza plażą na Wybrzeżu Rewalskim.

Odległość z naszego Domu Gościnnego do morza (zejścia na plażę) to zaledwie 150 metrów – tuż przy ruinach zabytkowego kościoła.

Oferujemy pokoje dwuosobowe gustownie urządzone niektóre z możliwością dostawki. Pokoje są z łazienkami, TV-Sat. i dostępem do internetu. Wyposażone są w lodówki, czajniki, talerze, kubki, sztućce oraz sprzęt plażowy (koc, parawan)

Cały teren posesji jest ogrodzony i monitorowany. Na terenie posesji jest duży ogród (około 2000 m2), parking dla gości, plac zabaw dla dzieci, duży grill i wiele innych atrakcji.

W każdym pokoju jest TV, czajnik, sztućce, talerze, sprzęt plażowy (parawan, koc). Pokoje mają swoje tarasy i turystyczny grill.


Domek drewniany MARCELINKA – budynek dwupoziomowy o powierzchni 84m² podzielony na dwa oddzielne apartamenty  po 42m².

Każdy z tych apartamentów posiada niezależny taras o powierzchni 13m², aneks kuchenny, dwie sypialnie i łazienkę. Domek przeznaczony jest maksymalnie dla 6 osób.


Domek drewniany GREY – budynek parterowy o powierzchni 19m² dla trzech osób – dwoje dorosłych + dziecko.

Wyposażony w aneks kuchenny oraz łazienkę.


Serdecznie zapraszamy na udany wypoczynek!

Wyposażenie obiektu

  • Grill
  • Internet Wi-Fi
  • Ogród
  • Sprzęt plażowy

Wyposażenie pokoi

  • Aneks kuchenny
  • Część pokoi z balkonami
  • Internet
  • Lodówka
  • TV-Sat
  • Łazienka

Cena pobytu uzależniona jest od ilości osób, oraz okresu za jaki dokonywana jest  rezerwacja.

Cennik obowiązujący w Domu Gościnnym Willa Mila w roku 2018.

OPIS POKOJUCENA ZA POKÓJ ZA 1 DOBĘ
Apartament I piętro z widokiem na morze220 zł
Pokój 3 osobowy parter180 zł
Pokój 2 osobowy parter150 zł
Domek Marcelinka do 4 osób250 zł
Domek Grey do 3 osób190 złKażdy pokój posiada niezależną łazienkę przylegającą do pokoju.

Budynek usytuowany w pierwszej linii brzegowej (przed Willą Mila nie ma  żadnych zabudowań).


Dom Gościnny Mila Trzęsacz

Odległość z naszego Domu Gościnnego do morza (zejścia na plażę) to zaledwie 150 metrów – tuż przy ruinach zabytkowego kościoła. Oferujemy pokoje dwuosobowe gustownie urządzone niektóre z możliwością dostawki. Pokoje są z łazienkami, TV-Sat. i dostępem do Dom Gościnny Mila położony jest w Trzęsaczu, przy ulicy Kamieńskiej 15a. Podczas pobytu w willi warto zwiedzić atrakcje ul. Kamieńskiej i okolicy. Zapraszamy na wakacje, wypoczynek, wczasy!

Nasi partnerzy