']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Wybrzeże Rewalskie w liczbach

Wybrzeże Rewalskie w liczbach

Rewal i jego sąsiednie miejscowości: Niechorze, Pobierowo, Pogorzelica, Pustkowo i Trzęsacz są znanymi nadmorskimi kurortami. Nigdy nie brak tu turystów, a wielu z nich powraca w te strony każdego roku, z wielkim sentymentem i sympatią. Wybrzeże Rewalskie to jednak nie tylko plaża, morze czy budki z pamiątkami i jedzeniem. Można też spojrzeć na nie ze zgoła innej strony.

Zastanawiałeś się kiedyś jak mogłaby się prezentować Gmina Rewal ujęta w liczbach? Nie chodzi jednak o suche dane statystyczne. Przyjrzeliśmy się bowiem liczbom, które mogą zainteresować zarówno przyjezdnych jak i mieszkańców, a nawet przydać się w planowaniu letnich aktywności i wypoczynku podczas urlopu.

Na kolejnych slajdach zestawiliśmy więc ze sobą najciekawsze wartości dotyczące plaż, lasów, historii i kilku innych, równie ciekawych aspektów Rewala i jego sąsiednich miejscowości.

0 / 7 Następny

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy