Trzęsacz - ranking 5 atrakcji dla dzieci na rodzinne wczasy nad morzem

Trzęsacz - ranking 5 atrakcji dla dzieci na rodzinne wczasy nad morzem

Pochłaniane przez morze pozostałości średniowiecznego kościoła, wysokie i malownicze klify, świetne warunki dla paralotniarzy - to najczęstsze skojarzenia z Trzęsaczem, jeśli chodzi o atrakcje turystyczne tej miejscowości. Trudno ukrywać, że dla dzieci raczej nie są to najszczęśliwsze propozycje. Czy to z powodu zerowego zainteresowania, czy też ograniczeń wiekowych wynikających ze względów bezpieczeństwa.

Najmłodszym należy zapewnić inne doznania i wrażenia - rodzinne wczasy nad morzem, upływające pod znakiem uzasadnionych narzekań dzieciaków, to żadne wczasy. Tak się jednak składa, iż Trzęsacz ma parę ciekawych atrakcji dla dzieci i rodziców. Wartą rozważenia opcją będzie też krótka wyprawa do którejś z pobliskich miejscowości, w końcu pobyt nad Bałtykiem to nie tylko plaża i szukanie bursztynów. Noclegi.net.pl polecają 5 następujących atrakcji z Trzęsacza i okolic:

Dodano: 2021-07-01 08:47:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
Anonim
2.07.2021 09:33

A to nie ma w Trzęsaczu motolotni, takich z miejscami dla pilota i 1-2 pasażerów?!? Dawno nie byłem w tamtych okolicach, ale wydaje mi się że te parę(naście) lat temu spotkałem coś takiego. Drogie w ch...olerę, chociaż z ziemi takie przeloty wyglądają niezwykle kusząco.

Dodaj komentarz