Trzęsacz na wczasy i wakacje

Czy słyszeliście kiedyś o Trzęsaczu? To miejscowość wypoczynkowa nad Bałtykiem. Przeczytaj, co możesz tam zobaczyć i gdzie zarezerwować noclegi. Podpowiemy również co można robić w tej niewielkiej wsi z piękną i szeroką plażą.

Dla kogo Trzęsacz?

Trzęsacz to idealna miejscowość dla Ciebie i Twojej rodziny, jeśli chcecie odpocząć na plaży, smażyć się na słońcu i pływać w naszym polskim morzu. To niewielka miejscowość położona niedaleko Niechorza, w województwie zachodniopomorskim w gminie Rewal.

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, wybierz Trzęsacz na wczasy. Tutaj pospacerujesz szeroką plażą, zjesz pyszną rybę oraz w spokoju lub aktywnie spędzisz urlop. Możesz szukać z dziećmi bursztynu albo zbierać z nimi muszelki. Baw się w piasku z dziećmi - każda rzecz robiona razem pomaga przecież budować relacje. W końcu będziesz mieć czas dla rodziny. Tutaj odpoczniesz od pędu codziennego życia i będziesz mieć czas na ważne przemyślenia.

Atrakcje Trzęsacz

Jedną z atrakcji turystycznych, którą warto zobaczyć to ruiny kościoła. Dziś mury kościoła znajdują się u zbocza klifu, co pokazuje niszczycielską siłę fal morskich. Do ruin kościoła prowadzi aleja, przy której znajdują się liczne restauracje, bary czy też sklepy. Z klifu na plażę prowadzi potężna metalowa konstrukcja. To największy taras widokowy nad polskim morzem prowadzący na plażę. Wybudowany został w 2009 roku i jest często kojarzony z Trzęsaczem. Natomiast wielbiciele kolei mogą przejechać się kolejką wąskotorową. W okolicy znajduje się także liczne szlaki rowerowe oraz piesze. Dla miłośników przyrody dostępny jest zespół pałacowo-folwarczny oraz park przy kościele Miłosierdzia Bożego w Trzęsaczu.

Gdzie zarezerwować noclegi w Trzęsaczu?

Baza noclegowa Trzęsacza to głównie pokoje, apartamenty, pensjonaty oraz liczne domki. Jeśli wybierasz się nad morze z rodziną, albo z przyjaciółmi wspólnie planujecie wakacje, warto wynająć domek letniskowy. Jeżeli natomiast wybierasz się we dwójkę lub trójkę i chcecie spędzić ten czas leniuchując na plaży lub zwiedzać okolice, można wynająć tani pokój gościnny w prywatnym domu. Dla osób bardziej wymagających, oczekujących wyższego standardu, w Trzęsaczu zlokalizowanych jest kilka hoteli oraz apartamentowców z basenem i spa. Duży wybór ofert bazy noclegowej w Trzęsaczu znajdziesz na stronie noclegi Przymorzu.pl. W sezonie wakacyjnym ceny już od 40 zł za osobę, natomiast przed i po wakacjach już od 30zł za osobę. 

Wybierz Trzęsacz na wakacje.

Jeżeli zatem pragniesz wygody, ale z dala od tłumów w spokojnym miejscu, Trzęsacz na pewno będzie idealnym wyborem.

Dodano: 2021-09-30 14:22:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz