']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Rowerem przez Wybrzeże Rewalskie

Rowerem przez Wybrzeże Rewalskie

Gmina Rewal jest doskonale przygotowana dla wielbicieli rowerowych wojaży. Cała masa wyznaczonych tras rowerowych, nowe ścieżki rowerowe, przepiękne nadmorskie tereny i świeże, zdrowe, pełne jodu powietrze, sprawiają, że wypoczynek na rowerze jest tu czystą przyjemnością.

Nie trzeba nawet posiadać własnego sprzętu, którego przewiezienie z domu na miejsce urlopu, w dodatku dla całej rodziny jest często bardzo kłopotliwe. Wychodząc więc naprzeciw potrzebom turystów, na terenie Gminy stworzono system wypożyczalni Rewal Bike System, który oferuje dobrze przygotowany, serwisowany i bezpieczny sprzęt. Plusem jest też to, że rowery można wypożyczyć w jednym z 3 punktów, a oddać w innym.

Specjalnie więc dla miłośników jazdy na rowerze, na kolejnych slajdach postanowiliśmy wyróżnić 10 tras rowerowych po Rewalu, Niechorzu, Pogorzelicy, Pobierowie, Pustkowie i Trzęsaczu, których przejechanie pozwoli na aktywne poznanie tych malowniczych okolic.

0 / 10 Następny

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy