Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Trzęsacza do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Trzęsacza, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z oprogramowania NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Trzęsaczu na pewno potrzebujesz funkcjonalnego programu, który pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją autoryzować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i proste rozliczenia, w których ryzyko pomyłki ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem cen rezerwacji.


Ewidentnym ułatwieniem jest też wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania dobrych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-12 08:30:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
7.12.2015 10:24

W naszym pensjonacie korzystamy z NFhotel. Podobają nam się funkcje dodatkowe, przede wszystkim raporty, przypominacze, komunikaty o niejasnych akcjach, których nie widzieliśmy jak dotąd w innych programach hotelowych, a które są bardzo przydatne. Rezerwacje dodaje się błyskawicznie. Cały program jest bardzo prosty w obsłudze.

Pensjonat*** Karkonoski SPA
7.12.2015 10:26

Sami używamy i polecamy! Prosty, szybki, funkcjonalny, przyjemny w obsłudze. Bardzo dobry program hotelowy!

Dodaj komentarz