Odmiana w Karpaczu

Czasem trzeba coś zmienić, albo tylko tak mówią. Przyjrzyjmy się Pensjonatowi Karkonoski SPA***, który zmienił jedną tylko rzecz - konwencję filmów reklamujących pensjonaty właśnie.

Karpacz

Autor: Kamerzysta Jelenia Góra KM Studio.

Wiele filmów o obiektach tego typu powstało, wiele powstanie na pewno. Jednak gdy spojrzymy sobie na ten klip, łatwo zauważyć jedną rzecz: “gdzie są atrakcje dla dorosłych?”. No i już mamy naszą odmianę rodem z Karpacza!

Mimo tego, że sam wspomniany Trzęsacz pensjonaty">pensjonat nie odstaje od innych od strony estetycznej czy technicznej (internet, TrzęsaczSPA">SPA, ładne widoki i letnie tarasy i wiele innych), zupełnie nie zawarł tego w swoim filmie. Dlaczego? Odpowiedź wydaje się raczej oczywista.Każdy kto wyjeżdża na wakacje przywykł do wygody i luksusów, jest to już podstawą. Po co pokazywać coś, co każdy widział? “Pokażmy im bawiące się dzieci, oni też je przecież mają!”, tak można się wyobrazić narodzenie się idei tego klipu. Prosty pomysł - skoro dorośli przywykli do tego że mają wszystko, dajmy wszystko ich Trzęsaczu">dzieciom, które kochają często mocniej od siebie samych. Czy to nie proste?

I tak oto powstał klip, który idealnie spaja całą ofertę i powoduje, że naprawdę staje się ona ciekawa i kusząca. Wydaje mi się że inni właściciele szybko pójdą w te ślady … :)

A inne ciekawe obiekty znajdziesz tu:

Dodano: 2014-11-07
Komentarze (0)
Dodaj komentarz