Dlaczego warto sięgnąć po materace z certyfikatem jakości?

Hotelarzu, czy wiesz jak znacznie poprawić komfort swoich gości?

Sen jest jedną z najważniejszych czynności, które wykonujemy w trakcie doby. Człowiek jest w stanie wytrzymać bez snu około 72 godzin, ponieważ po tym czasie zaczynają się poważne halucynacje i niebezpieczne zaburzenia akcji serca.

Nasz codzienny sen jest momentem, w którym regeneruje się cały nasz organizm, dlatego jakość snu powinna być jak najwyższa. Niestety spanie na nieodpowiednim materacu może doprowadzić do wielu konsekwencji zdrowotnych, takich jak bóle pleców, skrzywienie kręgosłupa, chroniczna bezsenność, czy niebezpieczny spadek koncentracji. Z tego powodu coraz większa ilość osób zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że to na czym śpimy ma kluczowe znaczenie dla jakości naszego snu i stanu naszego zdrowia. Materace prozdrowotne Sleepmed stają się coraz bardziej popularne, ponieważ ich parametry zapewniają regenerujący sen i prawidłowo ułożony kręgosłup. Jak wybrać idealny materace prozdrowotny i na co musimy zwrócić szczególną uwagę?

Materace, który ukoi dolegliwości bólowe i ułoży Twój kręgosłup w odpowiedniej pozycji

Materace bezpieczne muszą wyróżniać się pewnymi cechami, które definiują ich prozdrowotny charakter. Materac trwały powinien charakteryzować się:• ergonomią• higieną,• klimatem,• trwałością.Ergonomia materaca prozdrowotnego musi być jak najlepiej dostosowana do naszej anatomii, ponieważ odpowiednie ułożenie kręgosłupa potrafi zmniejszyć napięcie mięśniowe, co przyczyni się do maksymalnego zwiększenia jakości regeneracji całego organizmu. Wysoka przewiewności i najnowsze technologie pozwalają materacom medycznym na całkowitą ochronę przed grzybami, pleśnią, czy alergenami. Odpowiedni przepływ powietrza zapewnia prawidłowy poziom regulacji wilgoci i temperatury. Trwałość materaca prozdrowotnego musi być na tyle duża, by był on odporny na odkształcenia, wilgoć i zmieniającą się temperaturę. Jako standard przyjmuje się, że materace musi zachowywać swoją jakość przez 10 następnych lat. 

Postaw na certyfikowaną jakość, którą potwierdzają tysiące zadowolonych klientów

Materace Sleepmed uzyskały prestiżowy certyfikat jakości Niezależnego Szwajcarskiego Instytutu AEH. Przeprowadzone badania jasno pokazały, że materace od Sleepmed wyróżniają się najwyższą jakością i spełniają wszystkie najbardziej restrykcyjne wymagania odnośnie czterech najważniejszych cech wymieniowych powyżej. Dzięki temu materace z certyfikatem jakości od Sleepmed, są znane na całym świecie ze swojej trwałości i jakości. Decydując się na materac certyfikowany, mamy pewność, że nasz kręgosłup będzie zawsze układał się w odpowiedniej pozycji. Zmniejszy to dolegliwości bólowe w odcinku lędźwiowym i szyjnym kręgosłupa, co znacznie poprawi jakość naszego snu. Producentem materaców certyfikowanych Sleepmed jest Hilding Anders Polska sp. zo.o. Regenerujący sen jest kluczem do dobrego stanu zdrowia, dlatego powinniśmy pilnować, by spać na materacach najwyższej jakości. Jeśli szukasz takiego materaca, to materace certyfikowane od Sleepmed będą najlepszym możliwym wyborem!

Dodano: 2020-03-12 14:30:00

Komentarze (1)
Anonim
10.12.2020 12:53

Dobry sen to nawjazniejsza czesc wypoczynku, nic tak nie psuje urlopu jak skrzypiace lozka (w szczegolnosci u sasiadow)

Dodaj komentarz