6 zabytków Rewala i okolic, które musisz poznać

6 zabytków Rewala i okolic, które musisz poznać

Urlop nad morzem kojarzy się zapewne większości z kąpielami w morskiej wodzie, plażą, wylegiwaniem się na słońcu, jedzeniem pysznej, świeżej rybki i słodkim lenistwem. Trzeba przyznać, że rzeczywiście jest to bardzo przyjemny sposób na spędzanie wolnego czasu, jednak co zrobić kiedy pogoda nie sprzyja plażowaniu lub gdy po prostu mamy już dość leżenia plackiem?

Gmina Rewal i jej najbliższe okolice obfitują w zabytki. Jest tutaj masa wiekowych obiektów, pamiętających jeszcze dawne, niekiedy średniowieczne czasy. Są to niejednokrotnie zabytki unikalne na skalę kraju lub nawet Europy. Świetną alternatywą dla wylegiwania się na piasku może więc być na przykład wycieczka objazdowa po najciekawszych zabytkach Rewala i okolic. Gwarantujemy, że nawet dzieci docenią te pomniki historii i ich niezwykłość.

Na kolejnych slajdach zebraliśmy 6 takich obiektów, które zaskoczą każdego swą historią i które koniecznie trzeba poznać podczas pobytu w okolicach Wybrzeża Rewalskiego.

Dodano: 2021-08-15 15:01:00
0 / 6 Następny

Komentarze (2)
Anonim
15.08.2021 16:09

Jadąc do Rewala nie spodziewałam się aż tylu zabytków do oglądania. Zachęcam każdego miłośnika starej architektury do przyjechania.

Anonim
24.08.2021 18:10

Bardzo ciekawe zabytki! Fajny sposób na spędzenie czasu na wakacjach nad morzem to właśnie zwiedzanie starych nadmorskich budowli.

Dodaj komentarz