10 powodów, dla których warto wyjechać na Święta na Wybrzeże Rewalskie

Zastanawiałeś się kiedyś nad spędzeniem świąt Bożego Narodzenia poza domowym zaciszem? Przyznaj się, ile Świąt w Twoim życiu wyglądało tak samo, lub łudząco podobnie? A może masz ochotę odpocząć od swojego otoczenia i codziennych problemów? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę 10 powodów przemawiających za spędzeniem tego magicznego czasu, nad równie magicznym Wybrzeżem Rewalskim. Oto one:

  1. Morze w zimie jest równie czarujące jak latem. Oprószony śniegiem i skuty lodem krajobraz Pobierowa, Pustkowa, Trzęsacza, Rewalu, Niechorza czy Pogorzelicy potrafi zaprzeć każdemu dech w piersiach.
  2. Zima w gminie Rewal jest niepowtarzalnie cicha i spokojna. Brakuje tu wówczas zatłoczonej plaży, korków na ulicach, oblężonych przez turystów knajpek.
  3. Stężenie jodu w zimie jest tu znacznie wyższe niż w lecie, a pierwiastek ten jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, a w szczególności tarczycy.
  4. Nie brakuje tu urokliwych kawiarenek, czy restauracji, które zaserwują nam rozgrzewające herbaty, gorące czekolady czy grzane wina, smakujące sto razy lepiej po spacerze po mroźnej plaży.
  5. Olbrzymia replika krzyża z Giewontu znajdująca się tuż przy wyjściu na plażę w Pustkowie wygląda naprawdę niesamowicie w towarzystwie śniegu, lodu i mrozu.
  6. Widok na spowite mrozem Wybrzeże Rewalskie, widziany ze szczytu latarni w Niechorzu pozostanie w Twojej pamięci na naprawdę długi czas.
  7. Sosnowe lasy w Pobierowie i Pogorzelicy, przykryte śniegiem wyglądają jak prawdziwe baśniowe krainy i zachwyciły już niejednego. W takim otoczeniu, odgłosy natury są zdecydowanie wyraźniejsze, co pozwoli Ci na spokojne przemyślenia i relaks.
  8. Widok na majestatycznie stojące na klifie ruiny gotyckiego kościoła w Trzęsaczu wraz ze zmrożonym morzem, oglądane z nowoczesnego tarasu widokowego nauczą pokory do natury i wyciszą Cię.
  9. Fantastyczne iluminacje świetlne na rewalskich uliczkach zachwycą każdego - i dużego i małego. Spotkamy tu ozdobione różnokolorowymi żaróweczkami szopki, renifery, choinki, anioły i bałwanki. Niesamowity klimat świąt na każdym kroku - gwarantowany.
  10. Jeżeli jeszcze nie byłeś na Wybrzeżu Rewalskim poza sezonem, musisz koniecznie sam przekonać się jak klimatyczne tu jest. Po prostu przyjedź i zobacz, że warto!

A jeżeli posiadasz własną stronę internetową pensjonatu, hotelu, czy innego obiektu turystycznego koniecznie sprawdź jak możesz skorzystać z naszej darmowej bazy multimediów. Nasze zapierające dech w piersiach panoramy, zdjęcia i filmy są gotowe do zamieszczenia na Państwa stronach. Dostępne są one pod TYM adresem. Sprawmy by jak najwięcej osób zobaczyło te przepiękne widoki i atrakcje naszego Wybrzeża Rewalskiego i przyjechało właśnie do nas! Im więcej osób zamieści na swoich stronach fotografie, panoramy i filmy z wybrzeża, tym lepiej. Pamiętajmy, w grupie siła!

Dodano: 2014-12-05
Komentarze (0)
Dodaj komentarz