Wioska Artystyczna Janowo

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Wioska Artystyczna Janowo, nowinka kulturalno-artystyczna w województwie zachodniopomorskim niedaleko Rewala.

Janowo - XVIII wieczna wioska to zaledwie pięć gospodarstw. Miejsce magiczne, gdzie 300-tu letnie jabłonie i grusze dają schronienie przed wakacyjnym upałem. Można usiąść w ich cieniu i o zachodzie słońca podziwiać malownicze łąki. Mała, lokalna elektrownia zapewniała kiedyś prąd gospodarstwom oraz przydrożnym latarniom. To właśnie tu, z dala od zgiełku i codziennej gonitwy, grupa pasjonatów postanowiła tchnąc drugie życie w tę osadę - ducha sztuki: teatru, muzyki i filmu.

W poniedziałek 25 czerwca na zadaszonej scenie plenerowej odbyła się premiera Impro Ataku. O tego dnia codziennie o 20.15, od 25 czerwca do końca wakacji świetni aktorzy i improwizatorzy prezentują spektakle Teatru Komedii Impro, w których publiczność decyduje o przebiegu spektaklu. Idziemy też o krok dalej i chcemy aby publiczność decydowała o wysokości ceny biletu. Jeżeli sztuka się nie spodoba to widz nic nie płaci, jeśli natomiast przypadnie do gustu to sam wkłada pieniądze do koperty z napisem - CO ŁASKA< znajdującej się na krześle. Tyle ile uważa za stosowne. W razie pytań zachęcamy do kontaktu (tel. 665477754) Zapraszamy wszystkich serdecznie!


Jesteśmy dostępni w deszczową pogodę i gramy spektakle codziennie o 20.15 do 27 sierpnia.

Wstęp na spektakle jest na podstawie bezpłatnych zaproszeń, a za spektakl każdy widz płaci CO ŁASKA, sam wyceniając wysokość biletu.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (1)
Anonim
4.04.2019 08:35

Byłam w wiosce Janowo na premierze 25 czerwca i byłam na następnych spektaklach. Niesamowite przeżycie, aktorzy świetni a klimat nie do opisania. Polecam każdemu kto choć trochę lubi sztukę lub chciałby ją polubić.

Dodaj komentarz
Lokalizacja