']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Korty tenisowe

Korty tenisowe w Niechorzu to zespół 4 boisk profesjonalnie przygotowanych do gry w tenisa ziemnego. Posiadają syntetyczną nawierzchnię Wimbledon 20, dzięki czemu gwarantują komfortowe warunki zarówno do gry rekreacyjnej, jak i do profesjonalnych rozgrywek. Korzystać z nich można indywidualnie, ale również grupowo (np. w ramach obozów sportowych).

Korty posiadają sztuczne oświetlenie dzięki czemu nie stanowi problemu gra także po zmroku.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Kort tenisowy – dla klientów indywidualnych - 1h - 22,00

Kort tenisowy – karnet dla klientów indywidualnych - 10h - 170,00 

Wypożyczenie rakiet i piłek tenisowych - 2 rakiety,4 piłki - 5,00

Sztuczne oświetlenie kortu - 1 h - 15,00


* Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

To zespół 4 profesjonalnych boisk do gry w tenisa ziemnego, pokrytych nawierzchnią Wimbledon 20 i sztucznie oświetlanych, co pozwala na grę także po zmroku. Zapewnia to komfortowe warunki do gry rekreacyjnej i do rozgrywania profesjonalnych meczy tenisowych. Korzystać z nich można indywidualnie i grupowo w ramach obozów sportowych.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy