']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Korty tenisowe

Korty tenisowe w Rewalu to trzy, sztucznie doświetlane boiska do gry w tenisa ziemnego, pokryte syntetyczną nawierzchnią Wimbledon 20. Nawierzchnia ta to profesjonalne pokrycie kortowe, umożliwiające grę w komfortowych warunkach, zarówno dla rekreacji, jak i do oficjalnych treningów profesjonalistów. Korzystać z kortów bez problemu mogą i amatorzy i zorganizowane obozy tenisowe.

Sztuczne oświetlenie pozwala na rozgrywki nawet po zmroku. Na miejscu można również wypożyczyć rakiety oraz piłeczki tenisowe.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        


JednostkaCena brutto (zł)
Kort tenisowy – dla klientów indywidualnych
1h22
Kort tenisowy – karnet dla klientów indywidualnych
10h170
Ścianka treningowa
1h7
Wypożyczenie rakiet i piłek tenisowych
2 rakiety,4 piłki
5
Sztuczne oświetlenie kortu
1h15


* Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

W Rewalu znajdują się 3, ogólnodostępne korty tenisowe. Boiska te są sztucznie doświetlane i pokryte profesjonalną. syntetyczną nawierzchnią Wimbledon 20. Umożliwia to grę także po zmroku, w komfortowych warunkach. Korzystać z kortów bez problemu mogą zarówno amatorzy jak i zorganizowane obozy tenisowe. Na miejscu można wypożyczyć rakiety i piłeczki tenisowe.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy