Stadnina Koński Kierat

  • Adres Dworcowa 20
    72-344 Rewal
  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Jazda Konna brzegiem morza? Dlaczego nie? W Rewalu jest ona możliwa dzięki działającej w miejscowości stadninie „Koński kierat”. Stadnina prowadzi kursy jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych, organizuje także rajdy konne po okolicy.

Dzieci od 6 roku życia rozpoczynają naukę na kucyku, prowadzanym na lonży. Młodsze, pod opieką swoich rodziców mogą przespacerować się po okolicznych terenach oraz placach z elementami nauki jazdy konnej.

Samodzielni jeźdźcy będą mogli skorzystać z jazdy na ujeżdżalni i szlifować nabyte wcześniej umiejętności w skokach i ujeżdżaniu.

Mini przewodnik

Stadnina „Koński kierat” w Rewalu to miejsce gdzie można nauczyć się jazdy konnej, podszkolić już posiadane umiejętności lub w przypadku sporego doświadczenia - po prostu skusić się na jazdę rekreacyjną po rewalskich okolicach. Jest tu również ujeżdżalnia i tor do skoków. Dzieci od 6 roku życia liczyć mogą natomiast na jazdę na kucyku, prowadzanym na lonży.Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (4)
Anonim
5.04.2019 08:57

Podczas urlopu w Rewalu odwiedziliśmy z dziećmi i mężem stadninę "Koński kierat". Córka miała okazję przejechać się na koniu a syn, mimo braku możliwości przejażdżki z racji wieku, i tak był zachwycony, że może z bliska zobaczyć te piękne zwierzęta. Bardzo nam się podobało.

Anonim
2.05.2024 09:55

A czy 11latka może na normalnego konia nie kucyka jeśli jeździła kiedyś ma dużym przy lonży i na pastwisku i czy mogła by się brzegiem może bo ona to maży tak

Anonim
16.07.2024 10:18

Dzień dobry mam również pytanie czy można wybrać się na jazdę pi plaży jeżeli dziecko już jeździ konno?

Anonim
18.06.2024 09:20

Super miejsce.Bylismy tam kolejny raz.Niezapomniana przygoda .Dzieci zachwycone nawet te,które po raz pierwszy miały kontakt z końmi.Cierpliwe i przemiła p.instruktorki.Przekazują wiele informacji dzieciaczkom i doprowadzają po stadninie.Napewno tam wrócimy.

Dodaj komentarz
Lokalizacja
Multimedia